Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu - Nyje nyje
Ndëgjuar 740,374
Shkarkuar 60
Pëlqyer 888
Publikuar 22/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Muzika: Virusi
Teksti: Arsim Bunjaku
Produced by: EmraCom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store