Banner

Banner

Titulli Aida Doci - Neve nuk na dhimet malli
Ndëgjuar 181,417
Shkarkuar 1,530
Pëlqyer 378
Publikuar 04/08/2016

Informatat e këngës
ONIMA: http://onima.co
https://fb.com/OnimaNetwork

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store