Banner

Banner

Titulli Aida Doci - Para deres na ka bi ni rrush
Ndëgjuar 155,252
Shkarkuar 2,280
Pëlqyer 299
Publikuar 04/08/2016

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA: http://onima.co
https://fb.com/OnimaNetwork
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store