Banner

Banner

Titulli Meda ft Vjollca Haxhiu Leonora Jakupi Gold AG - Shqiperi Kuq e Zi
Ndëgjuar 1,411,080
Shkarkuar 3,744
Pëlqyer 5,314
Publikuar 31/08/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Alban Furtuna
Produced by : EmraCom
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store