Banner

Banner

Titulli Olidena & Sergio - Ajer
Ndëgjuar 3,627,018
Shkarkuar 3,074
Pëlqyer 33,384
Publikuar 24/10/2017

Loading...
Informatat e këngës
Subscribe on the channel : http://bit.ly/2dMTnhZ
Check other videos : http://bit.ly/2dZ5yrI

Music by Alfred Sula
Lyrics by Sergio
Video by Entermedia
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store