Banner

Banner

Titulli Mozzik ft Arta - Kom dasht
Ndëgjuar 18,710,554
Shkarkuar 4,642
Pëlqyer 47,582
Publikuar 05/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Outnow in itunes deezer spotify : https://fanlink.to/bestofMozzik

AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Arta on Instagram: https://www.instagram.com/artamemedi
Mozzik on Instagram: https://www.instagram.com/mairiunven

Prod. by: ZzapnChriss

Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460
© 2016 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store