Banner

Banner

Titulli Nysret Muqiqi - Fukara
Ndëgjuar 147,388
Shkarkuar 869
Pëlqyer 156
Publikuar 20/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by EMRACOM
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Nysret Muqiqi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store