Banner

Banner

Titulli 2po2 ft. UniKKatiL - Kryt Nalt
Ndëgjuar 4,571,790
Shkarkuar 2,684
Pëlqyer 29,380
Publikuar 20/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
2po2 ft. UniKKatiL - Kryt Nalt
iTunes: https://itun.es/us/9PLDhb?i=1198938913
Spotify: https://open.spotify.com/track/49JNijZlfUQh0TCRqJClhl
Deezer: http://www.deezer.com/track/140907313

Connect with 2po2:
https://www.facebook.com/besnik2po2
https://www.instagram.com/besnik2po2
https://twitter.com/besnik2po2

Connect with Unikkatil:
https://www.facebook.com/kingunikkatil

Website: http://onima.co
Facebook: http://smarturl.it/ONIMA

Skenari&Regjija: Fatmir Muja
https://www.facebook.com/fatmirmuja/
Video: Imagine Films
Music: B.O Beats Authentic Entertainment
Miksimi dhe Masterizimi:
Mixey & Unikkatil

Producent Ekzekutiv: Authentic Entertainment
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store