Banner

Banner

Titulli Mozzik ft. Unikkatil - Shqiptar
Ndëgjuar 7,302,126
Shkarkuar 1,545
Pëlqyer 60,918
Publikuar 21/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Next Kosovo Show:
Unikkatil koncert stadiumi Adem Jashari Mitrovice 27 korrik

Mozzik is on Bonnie & Clyde Tour with Loredana:

Eventim (all German an Austrian Shows): https://www.eventim.de/artist/loredana/
CH / Zürich: https://www.starticket.ch/de/tickets/loredana-mozzik-20200321-2000-x-tra-zurich
Facebook Events: https://www.facebook.com/pg/A-Million-Live-GmbH-2321840984747364/events/?ref=page_internal

Credits:

Prouced by : Miksu & Macloud
Piano : Unikkatil
Lyrics : Mozzik & Unikkatil

Mozzik on Instagram: https://www.instagram.com/mozzik/
Unikkatil on Instagram: https://www.instagram.com/unikkatilofficial/

Macloud on Instagram: http://instagram.com/macloud_lauthentikk
Miksu on Instagram: https://www.instagram.com/miksu/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store