Titulli Nusret Kurtishi - Ne jemi shqiptar
Ndëgjuar 150
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Nusret Kurtishi - Ne jemi shqiptar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store