Titulli Emir Krasniqi - Jam shqiptar
Ndëgjuar 676
Shkarkuar 20
Pëlqyer 1
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Emir Krasniqi - Jam shqiptar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store