Banner

Banner

Titulli 2po2 - Ka po shkojm
Ndëgjuar 2,241,294
Shkarkuar 47,832
Pëlqyer 2,635
Publikuar 18/01/2019

Loading...
Informatat e këngës
Listen to applemusic https://itunes.apple.com/fr/album/kaposhkojm/1450302600?i=1450302612
http://smarturl.it/ONIMA
2po2 - Ka po shkojm
Music by: BO Beatz
Mix&Master: Lorenc Aliaj- Avaxus
Lyrics: 2po2
All Rights reserved AUTHENTIC ENTERTAINMENT 2019

Connect with 2po2:
https://www.facebook.com/besnik2po2
https://www.instagram.com/besnik2po2
https://twitter.com/besnik2po2
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store