Banner

Banner

Titulli 2po2 - Vida
Ndëgjuar 1,267,244
Shkarkuar 4,073
Pëlqyer 2,102
Publikuar 17/12/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

2po2 - Vida
Text : BC 2po2
Music : BO Beatz
Mix & Mastered: Avaxus
All rights Reserved Authentic Entertainment

Connect with 2po2:
https://www.facebook.com/besnik2po2
https://www.instagram.com/besnik2po2
https://twitter.com/besnik2po2

#2po2 #vida #authentic #onima

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store