Titulli Ingrit Gjoni ft Vida Kunora - Me zemer
Ndëgjuar 120
Shkarkuar 11
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ingrit Gjoni ft Vida Kunora - Me zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store