Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu - Ma le kile
Ndëgjuar 6,518,095
Shkarkuar 75
Pëlqyer 3,968
Publikuar 22/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EMRACOM
Tekst & Muzike: Ilir Berani
Orkestrimi: Alban Furtuna
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store