Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu - Pa 1 pa 2
Ndëgjuar 6,662,091
Shkarkuar 102
Pëlqyer 6,813
Publikuar 29/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EMRACOM
Teksti & Muzika: Ilir Berani
Orkestrimi: Virusi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store