Banner

Banner

Titulli Meda - A u knaqe
Ndëgjuar 8,193,831
Shkarkuar 341
Pëlqyer 10,574
Publikuar 28/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EMRACOM
Muzika & Orkestrimi: Alban Furtuna
Teksti : Ilir Berani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store