Banner

Banner

Titulli Remzie Osmani - Ndalu zemra ime
Ndëgjuar 875,104
Shkarkuar 1,702
Pëlqyer 2,090
Publikuar 03/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Teksti: Rozana Radi
Muzika: Gramoz Kozeli
Orkestrimi: De Vox
Recording: 2 D - Studio
http://www.facebook.com/RemzieOsmani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store