Banner

Banner

Titulli Meda - Pse nuk je e jemja
Ndëgjuar 8,275,272
Shkarkuar 335
Pëlqyer 10,167
Publikuar 05/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EMRACOM
Teksti & Muzika: Ilir Berani
Ork: Virusi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store