Banner

Banner

Titulli Sergio - Lately
Ndëgjuar 4,884,937
Shkarkuar 1,190
Pëlqyer 34,353
Publikuar 21/12/2016

Informatat e këngës
Download "Lately" at iTunes : https://smarturl.it/LatelyOniTunes
Spotify : https://smarturl.it/LatelyOnSpotify

Subscribe on the channel: http://bit.ly/2dMTnhZ
Check other videos: http://bit.ly/2dZ5yrI

Facebook : http://smarturl.it/SergioOnFacebook
Instagram : https://www.instagram.com/hereissergio/

Music by Alfred Sula
Lyrics by Sergio & Ester Bylyku

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store