Banner

Banner

Titulli Ronela Hajati - Mos ik
Ndëgjuar 2,548,644
Shkarkuar 1,307
Pëlqyer 9,987
Publikuar 08/02/2017

Informatat e këngës
Music: REDBOX
Directed: Valon Aziri

Follow Ronela:
http://smarturl.it/RonelaIG
http://smarturl.it/RonelaFB

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store