Banner

Banner

Titulli Duli - Hajde Xhanem
Ndëgjuar 10,035,029
Shkarkuar 5,271
Pëlqyer 20,757
Publikuar 30/04/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook:https://www.facebook.com/DuliOfficial
Instagram https://www.instagram.com/duliofficial/

#duli #xhanem #duliofficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store