Banner

Banner

Titulli Ronela Hajati - Ladies
Ndëgjuar 1,878,292
Shkarkuar 1,355
Pëlqyer 11,392
Publikuar 24/05/2017

Informatat e këngës
Buy now:
iTunes - http://apple.co/2scFyhS

Listen on:
DEEZER - http://bit.ly/2rNmMRC
Spotify - http://spoti.fi/2qrypOv

Music: Big Bang - REDBOX Entertainment
Melody: Ronela Hajati
Lyrics: Ronela Hajati
Video: Pro Video

Follow Ronela:
http://smarturl.it/RonelaIG
http://smarturl.it/RonelaFB

______________________________________________

Ref. 2x
Ku i kam gocat ma t'fortat?
Ku i kam çikat ma t'mirat?
All my ladies are divas

Pini e pini e pini e pini
Pijini krejt gotat se nga Roni i kini
Gocat po bin tokës po krejt fore i lini
Ça po pini?
As vet nuk e dini shoqet un i kom
Edhe vetëm nuk më lon
Nëse nxen frajerin njona atëherë krejt e nxojmë
Ça po ndodh mes neve dyve krejt e diskutojmë
Nëse e don,zjarrin na ja bojmë

Kill'em kill'em a hey shoqen me ma lon
Vetën nuk e don mo
Kill'em kill'em a hey
Jena njesoj jena njesoj na

Ref. X2
Ku i kam gocat ma t'fortat?
Ku i kam çikat ma t'mirat?
All my ladies are divas!

Siento criminal en mi ritmo
Quiero que me dejas papito
Quiero mis amigas querido Amorsito dejame chicito!

Ai don me ja bo un mëngjesin
Ai don me ja bo un yzmetin
Se lo,kom me dal un per qefi
Dale dale dale marrim natën ma kadale, sonte kena dal pa pare sa? E yo
Ikim ikim ikim edhe barin na e fikim dhe policit shpejt i ikim na
E yo Dale dale dale dale marrim natën ma kadale sonte kena dal pa pare sa E yo
Bini bini bini teshat hekni mos i lini sdu me dit mo kah po vini sa E yo!

Ref. X2
Ku i kam gocat ma t'fortat?
Ku i kam çikat ma t'mirat?
All my ladies are divas!

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store