Banner

Banner

Titulli Soni Malaj feat. Tim - Pa Ty
Ndëgjuar 1,323,381
Shkarkuar 204
Pëlqyer 5,283
Publikuar 26/05/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music: Dj Aldo,Tim & Soni Malaj
Lyrics:Tim
Styling:Joni Peci
Make up:Arber Bytyqi
Hair:Egzon

Song available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/pa-ty-feat-tim-single/id1241667967
Deezer: http://www.deezer.com/us/album/42306691
Spotify: https://open.spotify.com/album/0LtvXeoFDBuOP1cnvoi9fa
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store