Banner

Banner

Titulli Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Fustani Pika Pika
Ndëgjuar 5,818,241
Shkarkuar 3,775
Pëlqyer 16,003
Publikuar 01/06/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music: Gramoz Kozeli
Arrangement: De Vox
Lyrics: Gjeto Luca & Fifi
Video by: Max Production

Song available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/fustani-pika-pika-feat-gjeto-luca-single/id1244241712
Deezer: http://www.deezer.com/us/album/42614221
Spotify: https://open.spotify.com/album/6ctYr7bu0XvYHdNhQ5ORMM

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store