Banner

Banner

Titulli SKERDI ft. GJIKO - FAJE
Ndëgjuar 14,152,458
Shkarkuar 4,567
Pëlqyer 45,950
Publikuar 04/06/2017

Loading...
Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Download / Stream "Faje": https://lnk.to/SkerdiGjikoFajeYP

REDBOX Entertainment (http://smarturl.it/REDBOX)
Produced by: Big Bang
Lyrics: Gjiko & Skerdi
Video: Entermedia

BIGBANG on Instagram: https://www.instagram.com/bigbangbeats/
GJIKO on Instagram: https://www.instagram.com/gjikotheflyboy/
SKERDI on Instagram: https://www.instagram.com/skerdiago/

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store