Banner

Banner

Titulli Meda - Shihem Nihem
Ndëgjuar 6,154,799
Shkarkuar 391
Pëlqyer 11,828
Publikuar 24/06/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EMRACOM
Muzika: Massive Production
Mix: Alban Furtuna
Teksti: GHULO

Song available on:
Deezer: http://www.deezer.com/album/43641051
Spotify: https://open.spotify.com/album/1Ug8FDlLKvp2CcK6uuwVhc
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/shihem-nihem-single/id1252253977
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store