Banner

Banner

Titulli Meda - Shans nuk ki
Ndëgjuar 8,947,838
Shkarkuar 410
Pëlqyer 15,867
Publikuar 24/06/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EMRACOM
Muzika: Wirusi
Teskti: GHULO
Video: BUG Production

Song available on:
Deezer: http://www.deezer.com/album/43641041
Spotify: https://open.spotify.com/album/1smymVdp660Xi57GfAFmCL
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/shans-nuk-ki-single/id1252253867
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store