Banner

Banner

Titulli Meda - Cka me ba
Ndëgjuar 3,721,380
Shkarkuar 395
Pëlqyer 5,907
Publikuar 04/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music: Alban Furtuna
Lyrics: Ghulo
Produced by EmraCom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store