Banner

Banner

Titulli Meda - Happy
Ndëgjuar 25,661,136
Shkarkuar 793
Pëlqyer 36,970
Publikuar 04/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Teksti: Ghulo
Muzika & Orkestrimi: Alban Furtuna
Produced by: EmraCom

Song available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/happy-single/id1255136646
Deezer: http://www.deezer.com/us/album/44058551
Spotify: https://open.spotify.com/album/2mMjMXxK64iVVOGdFUp7Oi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store