Banner

Banner

Titulli Meda - Kiss Kiss
Ndëgjuar 5,090,125
Shkarkuar 547
Pëlqyer 9,259
Publikuar 04/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Lyrics: Ghulo
Music: Alban Furtuna & Nurteel
Produced by: EmraCom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store