Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku ft. Dona Janova - Kanagjegji im
Ndëgjuar 2,679,366
Shkarkuar 1,504
Pëlqyer 4,286
Publikuar 08/07/2017

Informatat e këngës
Publisher: www.onair.be
Video : MProduction

Aferdita Demaku ft. Dona Janova - Kanagjegji im (2017)

© Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per Produksionin Vizioni & Libonia, dhe mbrohen nga Onair

Vizioni&Libonia on Social Media
https://www.youtube.com/user/VizioniLibonia
https://www.facebook.com/VizioniLibonia/

Onair on Social Media
https://www.youtube.com/user/OMDalbania
https://www.facebook.com/officialonairmusic/
https://www.instagram.com/onair.music/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store