Banner

Banner

Titulli Luana Vjollca - Benzina
Ndëgjuar 3,652,336
Shkarkuar 3,547
Pëlqyer 0
Publikuar 12/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Produced by Redbox

Follow Luana Vjollca on:
Facebook: https://www.facebook.com/LuanaVjollca/
Instagram: https://www.instagram.com/luanavjollca/
Twitter: https://twitter.com/LuanaVjollca

Wikipedia: https://sq.wikipedia.org/wiki/Luana_Vjollca

Get the song here https://acromaxmedia.lnk.to/Benzina

Lyrics:
Ti me le vetem,
Qe te luftoj me ty brenda meje
T'them t'verten,
Ende pergjigjen nuk po e gjej
E ku gabova,
e ku gabova une me ty (x2)
A te don loqka loqka loqka re (x2)
E e e loqka re e e e loqka re ee
E ee loqka re e nese me mu s'je

Ref:

Tkalli si benzina benzina benzina benzina benzina benzina e
Tkalli si benzina benzina benzina benzina benzina benzina benzina nese me mu sje
E tregoi asaj ajajaja ah ah ajajaje
Mos luaj me zjaarr ajajaje ah ah ajajaje
Si leter leter
Per ty po digjem une brenda meje
Ta them tverteten
Ende pergjigjen nuk po e gjej
Se chica loca chica loca o pa ty..(x2)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store