Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi ft. Ghulo - Qelim shishe
Ndëgjuar 2,529,215
Shkarkuar 2,953
Pëlqyer 6,626
Publikuar 17/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Beat : Nurteel & Granit

Song available on
Deezer: http://www.deezer.com/en/album/44863371
Spotify: https://open.spotify.com/album/2N3pP8q61F2Lj0GBe5zPPC
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/qelim-shishe-single/id1261013492
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store