Banner

Banner

Titulli Altin Sulku - Zeshkanja
Ndëgjuar 6,879,429
Shkarkuar 4,399
Pëlqyer 21,068
Publikuar 30/08/2017

Informatat e këngës
Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Petro Xhori
Mixing by: JOJO
UNIX PRODUCTION
Video by: MAX Production

iTunes: http://smarturl.it/tophiteshqiptare
Spotify: http://smarturl.it/SpotifyTopHiteAL
Amazon: http://smarturl.it/AmazonTopHiteAL
Google Play: http://smarturl.it/GoogleTopHiteAL

Publishing : Super Sonic Shpk
All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion
www.super-sonic.tv
2017

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store