Banner

Banner

Titulli B2N - Njeri Pa Ndjenja
Ndëgjuar 149,797
Shkarkuar 1,104
Pëlqyer 2,311
Publikuar 29/08/2017

Loading...
Informatat e këngës
Music: B2N
Lyrics: B2N
https://m.facebook.com/B2N.Beatz
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store