Banner

Banner

Titulli Shpat Kasapi - Ndjenja e saj
Ndëgjuar 946,177
Shkarkuar 1,810
Pëlqyer 5,972
Publikuar 14/08/2018

Informatat e këngës
Shpat Kasapi - Ndjenja e saj

Spotify: https://smarturl.it/NdjenjaESajSpotify
iTunes: https://smarturl.it/NdjenjaESajiTunes
AppleMusic: https://smarturl.it/NdjenjaESajAppleM
Amazon: https://smarturl.it/NdjenjaESajAmazon

Video: Insidemedia
Music: Anxhelo Koci
Lyrics: Ergys Shahu
Orkestrimi & Produksioni: Alsked Rrenja

Shpat Kasapi ©All rights reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store