Banner

Banner

Titulli Fero ft Kida - Harroj
Ndëgjuar 8,851,834
Shkarkuar 7,082
Pëlqyer 37,266
Publikuar 11/10/2017

Informatat e këngës
Outnow in itunes deezer spotify : https://fanlink.to/HarrojByFeroKida

Instagram: https://www.instagram.com/ferofera/
Instagram: https://www.instagram.com/orhidealatifii/
Instagram: https://www.instagram.com/filmnation.al/

Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

#kida #fero #harroj

© 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store