Banner

Banner

Titulli Valbona Spahiu - Syn ne shpirt te kam
Ndëgjuar 314,550
Shkarkuar 1,047
Pëlqyer 813
Publikuar 25/11/2017

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Video: MProduction

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store