Banner

Banner

Titulli Alban Mehmeti ft Kaltrina Selimi - Potpuri 1
Ndëgjuar 1,702,485
Shkarkuar 144
Pëlqyer 1,819
Publikuar 26/11/2017

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Video: MProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store