Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj - Per ke mdigjet zemra
Ndëgjuar 7,058,846
Shkarkuar 1,768
Pëlqyer 13,851
Publikuar 09/12/2015

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Music by Wirusi
Lyrics: Arsim Bunjaku

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store