Banner

Banner

Titulli Meda - Puthem
Ndëgjuar 15,677,325
Shkarkuar 5,445
Pëlqyer 20,599
Publikuar 02/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Muzika: Artan Kastrati
Teksti: Ghulo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store