Banner

Banner

Titulli Bloody ft Nita Rechi - Tkom Jet
Ndëgjuar 1,394,213
Shkarkuar 2,654
Pëlqyer 13,386
Publikuar 02/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store