Titulli Nita Latifi - As anej as knej
Ndëgjuar 751
Shkarkuar 55
Pëlqyer 2
Publikuar 22/02/2023

Texti i këngës

Nita Latifi - As anej as knej - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store