Titulli Merita Latifi - Tradhtar
Ndëgjuar 996
Shkarkuar 42
Pëlqyer 2
Publikuar 08/12/2022

Texti i këngës

Merita Latifi - Tradhtar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store