Titulli Merita Latifi x Taulant Bajraliu - Burri jem i mir
Ndëgjuar 982
Shkarkuar 66
Pëlqyer 4
Publikuar 14/01/2023

Texti i këngës

Merita Latifi x Taulant Bajraliu - Burri jem i mir - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store