Titulli Shqipe x Argtim - Tkom lazdru oj nusja jem per qata fjalen ma kthen
Ndëgjuar 90
Shkarkuar 1
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shqipe x Argtim - Tkom lazdru oj nusja jem per qata fjalen ma kthen - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store