Titulli Arjeta - Ta jap fjalen
Ndëgjuar 406
Shkarkuar 43
Pëlqyer 4
Publikuar 26/03/2023

Texti i këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store