Titulli Arjeta Sahiti x Liridon Vllahiu - Zemra ty të don
Ndëgjuar 898
Shkarkuar 46
Pëlqyer 1
Publikuar 12/01/2023

Texti i këngës

Arjeta Sahiti x Liridon Vllahiu - Zemra ty të don - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store