Titulli Motrat Mustafa - Ani po vin bijat fjalen ekan dhan
Ndëgjuar 342
Shkarkuar 82
Pëlqyer 4
Publikuar 22/12/2022

Texti i këngës

Motrat Mustafa - Ani po vin bijat fjalen ekan dhan - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store